Uncategorized

Architektura 21szego wieku : AA Muscat Visiting School

Dzięki uprzejmości Kamvari Architects W dniach 4-15 września Szkoła Wizażu AA Muscat, prowadzona przez Kamvari Architects, wygeneruje nowe rozwiązania architektoniczne i urbanistyczne oparte na badaniu wzorców.
które są postrzegane jako środek do tłumaczenia wydajności lub wyglądu struktur historycznych na nowe koncepcje.
W propozycjach uwzględnione zostaną również kwestie takie, jak produkcja, montaż i wykonalność.
Celem jest zastosowanie tych rozwiązań w różnych skalach, od fasad i budynków po miasta i regiony.
Warsztaty, prowadzone we współpracy z profesorem Nikolausem Knebelem z Niemieckiego Uniwersytetu Technicznego, zakończą się publiczną wystawą projektów, które pozwolą uczniom zaprezentować swoje pomysły na publicznym forum i przedyskutować ich opinie na temat przyszłego kierunku architektury w Oman.
Więcej zdjęć i informacji o warsztatach po przerwie.
Oman ma ostrożne podejście do ekspansji miejskiej, która do tej pory okazała się sukcesem, w świetle ostatnich wydarzeń w regionie.
Jednak jego ustalony model rozwoju jest coraz częściej kwestionowany przez szereg czynników.
ogromny wzrost liczby ludności, spadek zasobów ropy naftowej, zmiana klimatu, restrukturyzacja gospodarcza, zmiana stylów życia i ekspansja turystyki.
Kluczem do rozwiązania tych problemów jest poszukiwanie architektury odpowiedniej dla środowiska i kultury oraz urbanistyki.
Dzięki uprzejmości Kamvari Architects Przyjrzymy się bliżej naturalnym wzorcom i spróbujemy przeanalizować i zrozumieć ich przyczynę i skutek.
Ta analiza i zrozumienie posłużą procesowi projektowania, umożliwiając uczniom wyprowadzenie określonych zachowań, które mają możliwości architektoniczne i zastosowanie ich do prototypów w skali 1: 1.
Aspekty takie jak elastyczność, ekonomia, skala i piękno zostaną zbadane, aby zrozumieć potencjalny wkład każdego projektu w nową architekturę Omańczyków.
Naszym celem jest kwestionowanie normatywnych sposobów myślenia o architekturze i zrozumienie jej wpływu w szerszym kontekście.
Dzięki uprzejmości Kamvari Architects Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[przypisy: kalkulator budowlany, więźba dachowa prefabrykowana, wytrzymałość gruntu na ścinanie ]

Zobacz też: # meble biurowe na wymiar domowe dla dzieci warszawa kraków częstochowa stolarz katowice drewno, # projekt stoiska targowego, # stolarnia stolarz na wymiar meble łazienkowe kuchenne,

Dodaj komentarz